állás kalauz

Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. győri telephelyére keresünk munkatársakat

Kép forrása: Rudolph Autóipari Logisztikai Kft.

A gudensbergi (Németország) székhelyű Rudolph Logistik Gruppe közel 5200 munkavállalót foglalkoztat összesen 45 telephelyen. Németországban, Európában az USA-ban és az Arab Emirátusokban. Elsősorban autóipari vállalatok számára nyújt komplex logisztikai szolgáltatást, de több olyan ügyfele is van, aki az iparban és a kereskedelemben tevékenykedik. A Rudolph Logistik Gruppe 1993 óta van jelen Magyarországon.

A Rudolph Autóipari Logisztikai Kft. győri telephelyére keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe: Vontatóvezető.

Munkavégzés helye: Győr

Munkakezdés: azonnal

A munkakörökhöz tartozó elvárások:

Vontatóvezetői munkakörben

·         - érvényes vontatóvezetői (3313 kategória bejegyzés) jogosítvány;

·         - 3 műszakos munkarend vállalása;

·        - 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

Amivel honoráljuk hűséged:

·        -  juttatások: alapbér, plusz 13. havi fizetés, mozgóbér;

·         - cafetéria – a próbaidő alatt is!;

·         - azonnali munkakezdési lehetőség;

·         - teljes munkaidős foglalkoztatás;

·         - biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony;

·         - ingyenes céges buszjárat;

·         - napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése;

·         - ingyenes szállás lehetőség;

·         - lojalitási bónusz;

·         - dolgozói kedvezmények – konditerem, Praktiker, szálloda stb.;

·         - nyáron megrendezett gyermektábor a munkavállalóink gyermekei számára;

·         - modern géppark.

Ha álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot az alábbi e-mail címre: allas@rudolph-log.com További információ: +36 70 442-1628

#álláskalauz