ÖNTŐGÉPKEZELŐ munkakörbe munkatársat keres a FÉM - MŰVEK KISBÉR Kft.

Kép forrása: Fém-Művek Kisbér Kft.

ÖNTŐGÉPKEZELŐ munkakörbe munkatársat keres a FÉM - MŰVEK KISBÉR Kft. Megbízható háttérrel és stabil álláslehetőséggel várjuk az álláskeresőket.

Feladatok:

• Az adott termék gyártása az előírt technológia szerint és a gyártási dokumentumoknak megfelelően.

• Az öntödei berendezések technológiai előírásainak és kezelési utasításainak betartása.

• A munkafolyamatokban előírt ellenőrzések elvégzése.

• Minőségi követelmények betartása.

Amit kérünk:

• Pontos, precíz, önálló munkavégzés

• 8 általános

• Több műszakos (3 műszak, napi 8 óra) munkarend vállalása

• Előny: Öntödében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Cafeteria, havi bónusz, teljesítménybónusz,

• Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés,

• A munkába járást céges autóbusszal biztosítjuk.

Jelentkezés: Önéletrajz küldésével az allas@femmuvek.hu e-mail címre vagy személyesen (jelentkezési lap kitöltésével) a Fém-Művek Kisbér Kft portáján! Címünk: 2870 Kisbér, Béke utca 22. Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet: 06-70/340-5377