állás kalauz

Logisztikai műszakvezetőt keresünk Mórra

Kép forrása: pixabay.com

Az  Adient az autóipari üzletágban világszerte elsők között van az autóülés, ajtó és műszerfal elemek és belső elektronika gyártásában felsőkategóriás gépkocsik rendszerében. Elősegítjük, hogy a legnagyobb autógyárak tökéletes járműveket gyárthassanak a mi termékeink felhasználásával. Ezt világszerte több mint 80.000 munkavállalóval és 200 telephellyel biztosítjuk; mi ott vagyunk, ahol az ügyfeleinknek szüksége van ránk!

Mit nyújtunk számodra?

  • Versenyképes fizetés,
  • Cafetéria bruttó 40.350 Ft/hó,
  • Ötletpénz: akár 300.000 Ft,
  • Élet- és baleset biztosítás,
  • Ingyenes céges buszjárat,
  • Sport és uszodabérlet,
  • Jubileumi pénz.

Előny:

  • Targoncás jogosítvány

Elvárások:

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Feladatok:

  • A raktári adatok nyilvántartása, SAP adatok karbantartása.
  • Reklamációk készítése a beérkezési eltérésekről (sérült áru, göngyöleg), jegyzőkönyv készítés.
  • A dolgozók elosztása a képességeik és a személyzeti források optimális kihasználása érdekében.
  • Új dolgozók oktatása és motiválása, informálása.
  • Felelős az üzemi- és minőségi adatok pontos nyilvántartásáért (teljesítménylapok, jelenléti ív, műszak napló, veszélyes hulladék nyilvántartó).
  • Kvalifikációs mátrix folyamatos fejlesztése.
  • Munkavédelmi előírások betartása, betartatása.

Önéletrajz elküldésével a veronika.szucs@adient.com e-mail címre.