állás kalauz

Gépbeállító pozícióba munkatársat keresünk

Kép forrása: Sertec Auto Structures Hungary Kft.

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik.

Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba: Gépbeállító

Feladatok:

  • Típusváltások lebonyolítása
  • Berendezések hibájának elhárítása, a hibák dokumentálása
  • Berendezések beállítása a technológiai utasításban meghatározottak alapján
  • Berendezések javítása alkatrészcserével
  • Javaslattétel a megrendelésekre, a hibaelhárításhoz szükséges alkatrészek megrendeléseinek adminisztrációs feladatainak ellátása
  • Közreműködés a gépek üzembe helyezésekor, az üzembe helyező cég támogatása
  • Közreműködés a technológiai fejlesztési tervek kidolgozásában

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (elektronikai / mechanikai / mechatronikai)
  • Legalább 2-3 év releváns présüzemi tapasztalat
  • Önállóság, precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • szabálykövetés
  • kitartás
  • alázatosság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő SZÉP kártya juttatás
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Helyi üzemorvosi szolgáltatás
  • A munkaruhák tisztíttatásáról a vállalat gondoskodik
  • Dinamikusan fejlődő szervezet, stabil munkahelyek

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen. További információ kérhető a 06-34-553-064 telefonszámon.