állás kalauz

Forgácsoló munkatársat keres a Sertec Ászárra

Kép forrása: Sertec Auto Structures Hungary Kft.

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Forgácsoló munkatársat keresünk Ászárra

Feladatok:

  • Egyedi gyártásban, CNC marógépen történő önálló munkavégzés, lágy- és edzett szerszámacélok megmunkálása.
  • 2-tengelyes megmunkálások végzése 2D rajz- és/vagy 3D modell alapján.
  • 3-tengelyes marási munkák végzése elkészített programból és/vagy 3D modell alapján.
  • Forgácsolási feladatok elvégzése hagyományos forgácsoló gépeken: síkköszörű, egyetemes eszterga, egyetemes marógép, fűrészgép, oszlopos fúró

Elvárások:

  • A szerszámüzem vezető irányítása mellet, szoros együttműködés a mérnökséggel, karbantartással és a szerszámüzemmel.
  • HEIDENHAIN vezérlő ismerete.
  • Mérőeszközök ismerete.
  • Rajzolvasási készség

Előny:

  • Szerszámgyártásban, egyedi alkatrészek gyártásában, szerszám karbantartásban szerzett tapasztalat.
  • 3D-s tervező szoftver ismerete (SOLID EDGE).
  • CAM szoftver ismerete (EDGE CAM), CAM programozási gyakorlat.
  • Huzalszikra forgácsolásban való jártasság (+FANUC vezérlő ismerete).
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő szervezet
  • Versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Ingyenes céges buszjáratok
  • Barátságos, támogató légkör

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen vagy a 2881 Ászár, Köztársaság utca 15/A. postacímen. További információ kérhető a +36 34 553 064 telefonszámon.

#állás #munka #job #karrier #ászár #sertec