állás kalauz

Érdekel egy jól fizető operátor állás?

Kép forrása: pixabay.com

A Sertec Auto Structures Hungary Kft. ászári gyára préselt, hegesztett, dróthajlított és festett alkatrészek gyártásával, összeszerelésével foglalkozik. Ügyfeleink között megtalálhatók mind a presztízs autómárkák, mind az egyéb autóipari vállalatok. A több mint fél évszázados szakmai tapasztalatnak köszönhetően teljeskörű megoldást kínálunk autóipari ügyfeleinknek.

Az alábbi munkakörbe keresünk releváns tapasztalattal rendelkező munkatársakat: ÖSSZESZERELŐ OPERÁTOR

Főbb feladatok:

  • Biztosítani a vevők által megkövetelt minőségű és mennyiségű termék előállítását
  • Tömítések felragasztása
  • Alkatrészek legyártása, összeszerelése
  • Biztosítani, hogy az óránkénti termelési célok teljesüljenek
  • Minden legyártott rész ellenőrzése, dokumentálása
  • A tervek ellenőrzése, ládacserék elvégzése, ládakísérők kitöltése
  • A gép és a környezet tisztaságának biztosítása

Amit kínálunk:

  • Mozgóbér
  • Cafeteria
  • Munkatárs ajánlási bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Helyi üzemorvosi szolgáltatás
  • A munkaruhák tisztíttatásáról a vállalat gondoskodik
  • Dinamikusan fejlődő szervezet, stabil munkahelyek

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Megbízható, pontos, gyors és önálló munkavégzés
  • Jó állóképesség, kitartás

Előny:

  • Robothegesztői tapasztalat, fémipari végzettség
  • Környékbeli lakhely

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet a jelentkezes@sertec.hu e-mail címen vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A. postacímen. További információ kérhető a 34/553-064 telefonszámon.

#állás #munka #job #operátor #ászár #sertec