állás kalauz

Érdekel egy jól fizető állás, ahol mindennap értéket teremthetsz a munkáddal?

Kép forrása: Water Technologies & Solutions

Gépbeállító pozícióba várjuk új kollégáinkat vállalatunk Water Technologies & Solutions divíziójához. Ha szívesen dolgoznál a világ egyik legjelentősebb ipari vízkezelési szolgáltatásokat nyújtó vállalatánál, jó helyen jársz. Csatlakozz oroszlányi csapatunkhoz, ahol a világ ivóvíz ellátásának biztosításáért dolgozunk nap mint nap!

Miért lesz ez jó döntés számodra?

✔ Kiemelkedő kezdő alapbér

✔ Elérhető havi termelési bónusz bruttó 40 000 Ft

✔ Havi nettó 36 000 Ft cafeteria (SZÉP kártya esetén)

✔ Átlag feletti műszakpótlék

✔ Születésnapi bónusz

✔ Családi támogatás

✔ Csapatépítő programok

✔ Bejáráshoz ingyenes céges buszjáratok

✔ Munkatárs ajánlási jutalom az ajánlónak és az ajánlottnak 300.000 Ft

Gépbeállító

A beosztás alapvető célja a gyártósorok, gépek, berendezések paramétereinek termékspecifikáció szerinti beállítása, meghatározott karbantartások, tisztítások elvégzése, az operátorok munkájának szakmai támogatása, operátorok betanítása, operátori és gépbeállítói és gépkezelői feladatok elvégzése.

Feladatok:

  1. A műszakvezető, illetve a csoportvezető által meghatározott műszakonkénti darabszám mennyiség legyártása, egyéb kiadott feladatok végrehajtása a csoportban, valamint gépkezelői feladatok ellátása.
  2. A termelésben felhasznált alapanyagok hiányának jelzése a műszak-, illetve a csoportvezető felé a folyamatos termelés biztosítása érdekében.
  3. Termékváltáshoz szükséges beállítási tevékenységek elvégzése, próbagyártás támogatása, felügyelete.
  4. Operátorok betanítása.
  5. Csoportvezető hiányában annak helyettesítése.
  6. Gépkarbantartás alatt aktív részvétel a javítási munkákban.
  7. TPM tisztítások irányítása, végrehajtásának ellenőrzése.
  8. Saját területén az alapanyag selejt, valamint termelési selejt megelőzése, illetve minimális szinten tartása.
  9. Gyártási paraméterek figyelemmel kísérése (PLC, QC) és betartása, szükség esetén beállítások módosítása, jelzés a csoportvezetőnek.

Elvárások:

  1. Műszaki területen szerzett középiskolai, technikumi végzettség.
  2. Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Outlook, Excel).
  3. Kiemelkedő munkavédelmi és biztonságtechnikai tudatosság.
  4. Jó kommunikációs képesség.
  5. TPM ismeretek és szemléletmód előnyt jelent.

A jelentkezési lapot az alábbi címre kérjük elküldeni: SUEZ Water & Process Technologies Hungary Kft. 2840 Oroszlány Bláthy Otto u. 4.